Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

XXXIV Biegi Jaraczewskie Drukuj
wtorek, 30 kwietnia 2019

tn 20180428 102114

XXXIV Biegi Jaraczewskie odbyły się 27.04.2019r. na stadionie w Jaraczewie.

W trakcie imprezy odbyły się 24 biegi w których wystartowało łącznie 360 zawodniczek i zawodniczek.

Biegaczy dopingowała spora grupa kibiców - rodziców. W każdym z 24 biegów, pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych biegów dodatkowo puchar.
Zwycięzców dekorowali : Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jaraczewo Roman Matuszak, Wice-burmistrz Stanisław Andrzejczak, Dyrektor GZEAS Jerzy Jakubowski, dyr. SP w Noskowie Ewa Kardach, dyr. SP w Wojciechowie Zbigniew Jarus.

Po zakończonych biegach odbyło się losowanie nagród: piłek, sprzętu sportowego, talonów do sklepu sportowego, kalendarzy, kubków oraz głównej nagrody roweru, który wylosowała uczennica SP w Jaraczewie.

W trakcie imprezy sprzęt ratowniczy prezentowały lokalne jednostki straży pożarnej.

 

Imprezę przygotował i przeprowadził SZS w Jaraczewie przy wsparciu GOK, Straży Pożarnej, Koła Wędkarskiego, GKS Jaraczewo, GZEAS.

Nagrody ufundowali: Urząd Gminy w Jaraczewie, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Jaraczewskiej, Hurtownia Catrina, Koło Wędkarskie, Firma Transportowa T. Trawiński, GKS Jaraczewo.

 

Patronem medialnym była Gazeta Jarocińska.

WYNIKI XXXIV BIEGÓW JARACZEWSKICH

 80x20 wymiary tabeli

PRZEDSZKOLE – rocznik 2013 i młodsi

Miejsce Imię             i nazwisko Przedszkole Miejsce Imię             i nazwisko Przedszkole
Dziewczynki Chłopcy
I Aleksandra
Jakrzewska
Jaraczewo I

Antoni
Fornalczyk

Rusko
II Wiktoria
Kościelna
Rusko II Filip
Mikołajczak
Jaraczewo
III Emilia
Maćkowiak
Jaraczewo III Jakub
Pawlak
Jaraczewo

ROCZNIK 2012

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I

Julia

Kubis

Nosków I Oliwer Maćkowiak Borzęcice
II Maria Posłuszna Rusko II

Artur

Cieślak

Jaraczewo
III Zuzanna Gnacińska Wojciechowo III Dawid Ludwiczak Jaraczewo

ROCZNIK 2011

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                  i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Anastazja Adamiak Rusko I Dawid Kajoch Rusko
II

Alicja

Syrek

Góra II Filip Tomczak Nosków
III Zuzanna Radziejewska Nosków III Piotr Płończak Jaraczewo

ROCZNIK 2010

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Kinga Wciórka Rusko I

Piotr Gałązka

Góra
II Otylia Fabisiak Jaraczewo II Tymoteusz Wesołek Nosków
III Nikola Wróbel Góra III Nikodem Matuszewski Jaraczewo

ROCZNIK 2009

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Zuzanna Mikołajczak Jaraczewo I Paweł Głowacki Góra
II Lena Jakrzewska Jaraczewo II Stanisław Kasprzak Góra
III

Maria Boruta

Nosków III Filip Wojtaszyk Rusko

ROCZNIK 2008

Miejsce Imię              i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Oliwia Kasprzak Rusko I Wojciech Gałązka Góra
II Jagoda Pawlak Rusko II Tomasz Sieradzki Wojciechowo
III Klaudia Andrzejewska Rusko III Wiktor Tomczak Nosków

ROCZNIK 2007

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Amelia Piotrowska Jaraczewo I Gracjan Zenker Góra
II Wiktoria Kanafa Rusko II Przemysław Głowacki Góra
III Maria Drzewiecka Góra III Miłosz Kowańdy Rusko

 

ROCZNIK 2006

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Karolina Wciórka Rusko I Kamil Rutowski Jaraczewo
II Oliwia Nawrocka Jaraczewo II Łukasz Tomczak Jaraczewo
III Wiktoria Florkowska Nosków III Artur Bandyk Rusko

ROCZNIK 2005

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I

Julia

Stróżyk

Góra I

Jakub

Merdas

Wojciechowo
II

Julia

Roszak

Jaraczewo II

Karol

Bruzi

Nosków
III Roksana Bojańska Jaraczewo III Stanisław Szewczykowski Jaraczewo

ROCZNIK 2004

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Aleksandra Krystkowiak Jaraczewo I Alan Typański Góra
II Klaudia Błaszczyk Nosków II

Kacper

Horała

Jaraczewo
III Wiktoria Porażewska Nosków III Mikołaj Kmieć Jaraczewo

ROCZNIK 2003

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Natalia Andrzejczak Jaraczewo I

Miłosz

Bolek

Jaraczewo
II

Julia

Szyszka

Jaraczewo II Mikołaj Kowalczyk Jaraczewo
III Weronika Krause Jaraczewo III Paweł Sobczak Jaraczewo

Bieg OPEN

Miejsce Imię             i nazwisko Miejscowość Miejsce Imię                   i nazwisko Miejscowość
Dziewczynki Chłopcy
I Ewa Nawrocka Łobzowiec I Michał Gmerek Zalesie
II Patrycja Andrzejczak Rusko II Paweł Wałkiewicz Leszno
III Marzena Pawlak Rusko III Tomasz Jańczak Zalesie

 

 

WYNIKI  XXXIV  BIEGÓW JARACZEWSKICH

PRZEDSZKOLE – rocznik 2013 i młodsi

Miejsce

Imię              i nazwisko

Przedszkole

Miejsce

Imię              i nazwisko

Przedszkole

Dziewczynki

Chłopcy

I

Aleksandra Jakrzewska

Jaraczewo

I

Antoni Fornalczyk

Rusko

II

Wiktoria Kościelna

Rusko

II

Filip Mikołajczak

Jaraczewo

III

Emilia Maćkowiak

Jaraczewo

III

Jakub Pawlak

Jaraczewo

ROCZNIK 2012

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Julia

Kubis

Nosków

I

Oliwer Maćkowiak

Borzęcice

II

Maria Posłuszna

Rusko

II

Artur

Cieślak

Jaraczewo

III

Zuzanna Gnacińska

Wojciechowo

III

Dawid Ludwiczak

Jaraczewo

ROCZNIK 2011

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Anastazja Adamiak

Rusko

I

Dawid Kajoch

Rusko

II

Alicja

Syrek

Góra

II

Filip Tomczak

Nosków

III

Zuzanna Radziejewska

Nosków

III

Piotr Płończak

Jaraczewo

ROCZNIK 2010

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Kinga Wciórka

Rusko

I

Piotr

Gałązka

Góra

II

Otylia Fabisiak

Jaraczewo

II

Tymoteusz Wesołek

Nosków

III

Nikola Wróbel

Góra

III

Nikodem Matuszewski

Jaraczewo

ROCZNIK 2009

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Zuzanna Mikołajczak

Jaraczewo

I

Paweł Głowacki

Góra

II

Lena Jakrzewska

Jaraczewo

II

Stanisław Kasprzak

Góra

III

Maria

Boruta

Nosków

III

Filip Wojtaszyk

Rusko

ROCZNIK 2008

Miejsce

Imię               i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Oliwia Kasprzak

Rusko

I

Wojciech Gałązka

Góra

II

Jagoda Pawlak

Rusko

II

Tomasz Sieradzki

Wojciechowo

III

Klaudia Andrzejewska

Rusko

III

Wiktor Tomczak

Nosków

ROCZNIK 2007

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Amelia Piotrowska

Jaraczewo

I

Gracjan Zenker

Góra

II

Wiktoria Kanafa

Rusko

II

Przemysław Głowacki

Góra

III

Maria Drzewiecka

Góra

III

Miłosz Kowańdy

Rusko

ROCZNIK 2006

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Karolina Wciórka

Rusko

I

Kamil Rutowski

Jaraczewo

II

Oliwia Nawrocka

Jaraczewo

II

Łukasz Tomczak

Jaraczewo

III

Wiktoria Florkowska

Nosków

III

Artur Bandyk

Rusko

ROCZNIK 2005

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Julia

Stróżyk

Góra

I

Jakub

Merdas

Wojciechowo

II

Julia

Roszak

Jaraczewo

II

Karol

Bruzi

Nosków

III

Roksana Bojańska

Jaraczewo

III

Stanisław Szewczykowski

Jaraczewo

ROCZNIK 2004

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Aleksandra Krystkowiak

Jaraczewo

I

Alan Typański

Góra

II

Klaudia Błaszczyk

Nosków

II

Kacper

Horała

Jaraczewo

III

Wiktoria Porażewska

Nosków

III

Mikołaj Kmieć

Jaraczewo

ROCZNIK 2003

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Natalia Andrzejczak

Jaraczewo

I

Miłosz

Bolek

Jaraczewo

II

Julia

Szyszka

Jaraczewo

II

Mikołaj Kowalczyk

Jaraczewo

III

Weronika Krause

Jaraczewo

III

Paweł Sobczak

Jaraczewo

Bieg OPEN

Miejsce

Imię              i nazwisko

Miejscowość

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Miejscowość

Dziewczynki

Chłopcy

I

Ewa Nawrocka

Łobzowiec

I

Michał Gmerek

Zalesie

II

Patrycja Andrzejczak

Rusko

II

Paweł Wałkiewicz

Leszno

III

Marzena Pawlak

Rusko

III

Tomasz Jańczak

Zalesie

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";}
 

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

 baner e urzad

dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Zo

Darmowa Pomoc Prawna

Gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

 

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

Kalendarium



Wtorek, 17 Września 2019 r.

Imieniny obchodzą:

Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław, Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna, Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora

Do końca roku zostało 106 dni.