Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

BIP Najnowsze publikacje


Warning: Creating default object from empty value in /p/modules/mod_feed/helper.php on line 46

Biblioteka - Aktualności


Warning: Creating default object from empty value in /p/modules/mod_feed/helper.php on line 46

GOK - Aktualności


Warning: Creating default object from empty value in /p/modules/mod_feed/helper.php on line 46

Serwis Samorządowy PAP


Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /p/libraries/joomla/event/event.php on line 67
Młodzież Zapobiega Pożarom Drukuj
wtorek, 17 marca 2015

img 2862 20150317Eliminacje szczebla Gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się w gminie Jaraczewo w dniu 11 marca.

W eliminacjach uczestniczyło 47 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Po dokonaniu oceny prac pisemnych jury w składzie: mł. bryg. Marian Tomczak, mł. bryg. Rafał Klarzyński, asp. Mariusz Banaszak, dh. Kazimierz Idczak, dh. Eugeniusz Tyrakowski, dh. Paweł Lippki, dh. Tomasz Marciniak, dh. Tadeusz Zawisła zakwalifikowało do finału poniżej wymienionych uczestników:

I grupa wiekowa - szkoły podstawowe
1. Julia Frąckowiak, SP Rusko, 23,5 pkt.
2. Waldemar Mikołajczak, SP Gola, 23 pkt.
3. Dawid Zawisła, SP Wojciechowo, 21 pkt.
4. Łucja Wojciechowska, SP Nosków, 21 pkt.
5. Michał Ostach, SP Nosków, 20 pkt.

II grupa wiekowa - gimnazjum
1. Hubert Marciniak, Gim. Jaraczewo, 32 pkt.
2. Marcin Pielucha, Gim. Jaraczewo, 31 pkt.
3. Mariusz Hybiak, Gim. Jaraczewo, 30 pkt.
4. Dominika Nacuk, Gim. Rusko, 23 pkt.

III grupa wiekowa - ponadgimnazjalne
1. Przemysław Marciniak, ZSP 2 Jarocin, 32 pkt.
2. Joanna Wiła, ZSP 1 Jarocin, 26 pkt.
3. Jagoda Rakowska, ZSP 1 Jarocin, 24 pkt.
4. Wojciech Dłużak, ZSP 2 Jarocin, 21 pkt.

W wyniku rozgrywek ustnych kolejność miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa - szkoły podstawowe
1. Julia Frąckowiak, SP Rusko, 23,5 pkt.
2. Waldemar Mikołajczak, SP Gola, 23 pkt.
3. Dawid Zawisła, SP Wojciechowo, 21 pkt.
4. Łucja Wojciechowska, SP Nosków, 21 pkt.
5. Michał Ostach, SP Nosków, 20 pkt.

 

 

spis rolny

logo UE 1

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

 
baner e urzad

dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Zo

Darmowa Pomoc Prawna

gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

 

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

Kalendarium



Piątek, 4 Grudnia 2020 r.

Imieniny obchodzą:

Barbara, Berno, Biernat, Chrystian, Hieronim, Krystian, Piotr

Do końca roku zostało 28 dni.