Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

Wyniki Wyborów Sołeckich Drukuj
poniedziałek, 30 marca 2015

herbW związku z upływem kadencji, w miesiącu marcu odbyły się wybory Sołtysa i Rad Sołeckich na obszarze Gminy Jaraczewo. Wybory zostały przeprowadzone w dniach od 2 do 24 marca br.

W wyniku przeprowadzonych wyborów w 16 miejscowościach mieszkańcy wybrali dotychczasowych sołtysów, zmiana nastąpiła w 5 miejscowościach Brzostowie, Rusku, Noskowie, Wojciechowie i Cerekwicy Starej. W przypadku miejscowości Nosków i Cerekwica Stara, dotychczasowi sołtysi z przyczyn osobistych zrezygnowali z kandydowania na sołtysa na obecną kadencje.


Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich na kadencję 2015-2019

  • BIELEJEWO - Sołtys: Wieliński Wojciech, Rada Sołecka: Duszka Piotr, Jakubowski Roman, Kajdan Ewa, Marciniak Stanisław, Mieloszyk Artur.
  • BRZOSTÓW - Sołtys: Szymczak Piotr, Rada Sołecka: Łowiński Maciej, Łowińska Danuta, Kowalska Renata, Przybylski Roman, Molińska Ewa.
  • CEREKWICA NOWA - Sołtys: Wiertelak Marek, Rada Sołecka: Krymarys Jarosław, Piniewski Krystian, Sip Przemysław, Wiertelak Łukasz, Wiertelak Wojciech.
  • CEREKWICA STARA - Sołtys: Pawlicka Monika, Rada Sołecka: Morżak Tadeusz, Walorski Roman, Marciniak Przemysław, Wciórka Jan, Kuliński Julian.
  • GOLA - Sołtys: Banaszak Bartosz, Rada Sołecka: Kuchciński Bogusław, Rzepka Małgorzata, Świdurski Jarosław, Talarczyk  Bronisław, Antkowiak Arleta, Rybacka Katarzyna, Genderka Leszek.
  • GÓRA - Sołtys: Jankowska Jolanta, Rada Sołecka: Andrzejczak Gabriela, Andrzejczak Ryszard, Jankowski Jerzy, Nowak Dominika, Nowak Tadeusz, Magda Teresa, Siwecki Maciej.
  • JARACZEWO - Sołtys: Nawrocki Marek, Rada Sołecka: Twardowski Tomasz, Ludwiczak Rafał, Stangret Ignacy, Twardowska Elżbieta, Andrzejewski Jacek, Nawrocka Aneta, Maciejowski Jan.
  • ŁOBEZ - Sołtys: Mikołajczak Ryszard, Rada Sołecka: Bączyk Aneta, Elimer Marek, Jańczak Daniel, Kajdan Julita, Zieliński Mirosław.
  • ŁOBZOWIEC - Sołtys: Góralczyk Dariusz, Rada Sołecka: Góralczyk Marian, Kaczmarek Ryszard, Maćkowiak Mirosław, Nawrocka  Aleksandra, Roszak Jolanta.
  • ŁOWĘCICE - Sołtys: Geldner Waldemar, Rada Sołecka: Cieślak Maciej, Grześkowiak Jan, Piekarz Wanda, Pluta Danuta, Socha Eugeniusz.
  • ŁUKASZEWO - Sołtys: Szymczak Jerzy, Rada Sołecka: Florczak Mirosław, Sobczak Halina, Sobczak Mariusz.
  • NIEDŹWIADY - Sołtys: Gendera Zygmunt, Rada Sołecka: Bojański Maciej, Fechner Andrzej, Gendera Marcin.
  • NOSKÓW - Sołtys: Dworzyński Roman, Rada Sołecka: Banaszak Mariusz, Groch Zbigniew, Kmieć Rafał, Stęchlicki Piotr, Kardach Bartosz, Błaszczyk Bogumiła, Ignasiak Ryszard.
  • PANIENKA - Sołtys: Banaszak Roman, Rada Sołecka: Barcik Mieczysław, Dyderski Marcin, Grajek Błażej, Polowczyk Jacek, Skrzypczak Roman, Stachowiak Krzysztof.
  • PARZĘCZEW - Sołtys: Nowak Zbigniew, Rada Sołecka: Nowicki Mateusz, Rataj Artur, Szkudlarek Krzysztof, Szkudlarek Robert, Woźniak Grażyna.
  • PORĘBA - Sołtys: Jankowski Krystian, Rada Sołecka: Czajka Waldemar, Łuczak Grzegorz, Mencel Andrzej, Świdurski Roman, Wciórka Czesław.
  • RUSKO - Sołtys: Wierzowiecka Anna, Rada Sołecka: Ratajczak Beata, Baranek Zbigniew, Osuch Andrzej, Matuszak Roman, Biedrowski Józef, Kolmec Waldemar, Posłuszna Agnieszka.
  • STRZYŻEWKO - Sołtys: Kościelny Wiesław, Rada Sołecka: Bandyk Paweł, Kasprzak Tomasz, Niedobitek Wojciech, Roszak Bartosz, Wolniewicz Bartosz.
  • SUCHORZEWKO - Sołtys: Grobelny Marek, Rada Sołecka: Duda Michał, Werwiński Zenon, Kordus Wojciech, Lis Iwona, Baranek Konrad.
  • WOJCIECHOWO - Sołtys: Pielucha Barbara, Rada Sołecka: Maciejewska Elżbieta, Borowczyk Jerzy, Kaczmarek Agnieszka, Makarewicz Krzysztof, Jamrozik Danuta.
  • ZALESIE - Sołtys: Małecka Emilia, Rada Sołecka: Banaszak-Łysiak Renata, Gościniak Marcin, Gładczak Piotr, Jańczak Agnieszka, Kukla Elżbieta, Małecki Andrzej, Mieloszyk Paweł.
 

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Darmowa Pomoc Prawna

Gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

Mapa Gminy

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

Wybory samorzadowe 2018

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

Kalendarium



Piątek, 25 Maja 2018 r.

Imieniny obchodzą:

Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.