Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

XXX Biegi Jaraczewskie Drukuj
poniedziałek, 04 maja 2015

xxx biegi jaraczewskieXXX Biegi Jaraczewskie odbyły sie w tym roku w Jaraczewie na stadionie. Nowa lokalizacja okazała się lepszą, przede wszystkim zwiększyła się widowiskowość imprezy. W 23 biegach wystartowało 451 zawodników w swoich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców z przedszkola, klas podstawych, gimnazjum oraz w biegu Open.

Od dwóch lat szkoły rywalizują o nagrodę Wójta Gminy Jaraczewo, 800 zł z przeznaczeniem na wycieczkę szkolną. W tym roku minimalnie przed Wojciechowem, nagrodę Wójta Gminy Jaraczewo, wygrała Szkoła Podstawowa w Rusku.

W trakcie biegów oprócz sprzętu sportowego - piłek 50 szt., rozlosowane zostały bony na odzież sportową, 6 biletów lotniczych- loty samolotem odbędą się na lotnisku w Michałkowie pod Ostrowem oraz dwa rowery, których fundatorami byli Roman Skrzypczak, Piotr Biegun i Michał Glinkowski. Rowery wygrały Kinga Kaczmarek (kl. V) i Julia Frąckowiak (kl. VI) ze SP w Rusku.

Gratulujemy zwycięzcom i medalistom poszczególnych biegów oraz wygranym w loterii.