Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

Wspólnie Budujemy Markę Jaraczewo Drukuj
piątek, 06 października 2017

logo budujemySzanowni Państwo,
my, mieszkańcy Gminy Jaraczewo, jesteśmy dumni z naszej tradycji i dorobku naszych przodków. Ziemia Jaraczewska wydała wielu uczciwych i prawych Polaków, którzy udowodnili, że potrafią bronić swojego języka i tożsamości narodowej. Spuścizna historyczna oraz zaangażowanie mieszkańców w rozwój Gminy Jaraczewo stanowią nasz kapitał, który w odpowiedni sposób zarządzany może przyczynić się do podniesienia warunków życia w naszej gminie.

Chcąc sprostać oczekiwaniom mieszkańców, musimy skuteczniej niż inne miasta i gminy zabiegać o przyciągnięcie inwestorów i turystów, a także spowolnić proces wyjazdów mieszkańców. Musimy być bardziej konkurencyjni i aktywni. Stąd pomysł, aby wzorem innych polskich i europejskich miast i gmin opracować koncepcję marki Jaraczewo, która pomoże nam zaistnieć w świadomości mieszkańców Polski i Europy poprzez zaakcentowanie pożądanej przez nich cechy naszej Ziemi. Jakiej – tego jeszcze nie wiemy, gdyż zostanie to określone przy współpracy z zewnętrzną firmą konsultingową DOM MARKI Max von Jastrov, która od kilkunastu lat realizuje tego typu projekty w ramach programu MiejsceMarkowe.pl.

Do końca tego roku wybierzemy koncepcję marki, która będzie na lata określała sposób mówienia o Ziemi Jaraczewskiej, m.in. dzięki opracowanemu sloganowi marki Jaraczewo i jej logo. Chcemy poznać Państwa opinię o mieście i naszej gminie. Będę wdzięczny za wypełnienie i odesłanie ankiety zawartej w tej ulotce.

Jestem przekonany, że razem zbudujemy coś, z czego będziemy mogli być dumni. Pamiętajmy, że marki Jaraczewo nie buduje burmistrz ani agencja reklamowa. Budujemy ją wszyscy – mieszkańcy Ziemi Jaraczewskiej!


Dariusz Strugała                 
Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo

 Więcej informacji na www.jaraczewo.budujemymarke.pl

Jaraczewo BUDUJEMY MARKE ULOTKA 1

 

 

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

 dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Darmowa Pomoc Prawna

Gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

Wybory samorzadowe 2018

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

KalendariumPiątek, 21 Września 2018 r.

Imieniny obchodzą:

Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira

Do końca roku zostało 102 dni.