Wersja angielskaWersja niemiecka      logo bip epuap icon

Zawody Strażackie Drukuj
piątek, 29 czerwca 2018

DSC 0416W dniu 10 czerwca 2018 roku przeprowadzono w Jaraczewie Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Jaraczewo, w których udział wzięło 27 drużyn ( w tym 9 żeńskich ).
Komisję sędziowską powołał Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP  w Jaraczewie Eugeniusz Tyrakowski, a sędzią głównym zawodów został :
Prezes ZOMG ZOSP RP w Jaraczewie dh. Eugeniusz Tyrakowski

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:
-    sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami
-    ćwiczenie bojowe.
Kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

kategoria I – 12-15 lat drużyny żeńskie

Sztafeta pożarnicza 7 x50 m
1 miejsce OSP    Jaraczewo   z  wynikiem    69,20       punktów
2 miejsce OSP    Rusko         z wynikiem      75,03      punktów

Ćwiczenie bojowe
1 miejsce OSP     Jaraczewo   z wynikiem     41,07      punktów
2 miejsce OSP     Rusko         z wynikiem      44,81      punktów

kategoria I – 12-15 lat drużyny męskie


Sztafeta pożarnicza 7 x50 m
1 miejsce OSP    Panienka         z wynikiem     67,78    punktów
2 miejsce OSP    Nosków          z wynikiem     71,25    punktów
3 miejsce OSP    Jaraczewo       z wynikiem    71,43    punktów
4 miejsce OSP    Rusko             z wynikiem     73,22   punktów
5 miejsce OSP    Wojciechowo z wynikiem     84,12   punktów

Ćwiczenie bojowe
1 miejsce OSP     Jaraczewo        z wynikiem      36,34    punktów
2 miejsce OSP     Panienka          z wynikiem      42,93    punktów
3 miejsce OSP     Rusko              z wynikiem      43,28    punktów
4 miejsce OSP     Nosków           z wynikiem       47,62   punktów
5 miejsce OSP     Wojciechowo  z wynikiem       53,72    punktów
kategoria II – od 16 lat drużyny żeńskie

Sztafeta pożarnicza 7 x50 m
1 miejsce OSP    Cerekwica 2      z wynikiem      72,53     punktów
2 miejsce OSP    Góra                  z wynikiem       74,86    punktów
3 miejsce OSP    Zalesie              z wynikiem       75,94    punktów
4 miejsce OSP    Nosków            z wynikiem       76,72    punktów
5 miejsce OSP    Rusko               z wynikiem       76,78     punktów
6 miejsce OSP    Łobez               z wynikiem        79,20    punktów
7 miejsce OSP    Cerekwica 1     z wynikiem      100,07     punktów

Ćwiczenie bojowe
1 miejsce OSP     Nosków           z wynikiem        68,13    punktów
2 miejsce OSP     Rusko              z wynikiem        69,62    punktów
3 miejsce OSP     Cerekwica 1    z wynikiem        73,10    punktów
4 miejsce OSP     Łobez               z wynikiem       76,53    punktów
5 miejsce OSP     Cerekwica 2     z wynikiem       79,57    punktów
6 miejsce OSP     Góra                 z wynikiem        85,10     punktów
7 miejsce OSP     Zalesie             z wynikiem         91,25    punktów

kategoria II – od 16 lat drużyny męskie


Sztafeta pożarnicza 7 x50 m
1 miejsce OSP    Zalesie                   z wynikiem      60,53         punktów
2 miejsce OSP    Jaraczewo               z wynikiem     61,15         punktów
3 miejsce OSP    Nosków                 z wynikiem      62,00         punktów
4 miejsce OSP    Cerekwica 1          z wynikiem      63,86        punktów
5 miejsce OSP    Rusko                    z wynikiem      64,08         punktów
6 miejsce OSP    Łobzowiec             z wynikiem      64,23         punktów
7 miejsce OSP    Panienka                z wynikiem      64,58        punktów
8 miejsce OSP    Wojciechowo        z wynikiem       67,11        punktów
9 miejsce OSP     Łobez                   z wynikiem       67,25        punktów
10 miejsce OSP   Góra                     z wynikiem       68,10        punktów
11 miejsce OSP   Suchorzewko       z wynikiem       68,36        punktów
12 miejsce OSP   Gola                      z wynikiem      70,66         punktów
13 miejsce OSP   Parzęczew             z wynikiem      74,06         punktów
                                                               Ćwiczenie bojowe
1 miejsce OSP      Nosków               z wynikiem       48,43        punktów
2 miejsce OSP      Cerekwica 1         z wynikiem      51,43        punktów
3 miejsce OSP      Łobez                   z wynikiem      53,56         punktów
4 miejsce OSP      Jaraczewo            z wynikiem      54,09         punktów
5 miejsce OSP      Łobzowiec           z wynikiem      54,50          punktów
6 miejsce OSP      Zalesie                 z wynikiem      55,07        punktów
7 miejsce OSP      Rusko                   z wynikiem      57,19         punktów
8 miejsce OSP      Suchorzewko       z wynikiem      57,54         punktów
9 miejsce OSP      Gola                     z wynikiem      58,81        punktów
10 miejsce OSP    Panienka              z wynikiem      63,60         punktów
11 miejsce OSP    Wojciechowo      z wynikiem      70,72         punktów
12 miejsce OSP     Góra                    z wynikiem      72,47         punktów
13 miejsce OSP     Parzęczew           z wynikiem      74,06         punktów

 

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW

 

kategoria I – 12-15 lat drużyny żeńskie
1 miejsce OSP      Jaraczewo         z wynikiem     110,27      punktów
2 miejsce OSP       Rusko                 z wynikiem     119,84       punktów

kategoria I – 12-15 lat drużyny męskie
1 miejsce OSP      Jaraczewo         z wynikiem     107,77      punktów
2 miejsce OSP      Panienka             z wynikiem      110,71      punktów
3 miejsce OSP      Rusko                 z wynikiem       116,50      punktów
4 miejsce OSP      Nosków              z wynikiem       118,87     punktów
5 miejsce OSP     Wojciechowo      z wynikiem       137,84     punktów

kategoria II – od 16 lat drużyny żeńskie
1 miejsce OSP      Nosków             z wynikiem      144,85      punktów
2 miejsce OSP       Rusko                z wynikiem       146,40     punktów
3 miejsce OSP       Cerekwica 2       z wynikiem      152,10      punktów
4 miejsce OSP       Łobez                 z wynikiem      155,73      punktów
5 miejsce OSP       Góra                   z wynikiem      159,96     punktów
6 miejsce OSP       Zalesie               z wynikiem      167,19      punktów
7 miejsce OSP       Cerekwica 1       z wynikiem      173,17     punktów

W dniu 10 czerwca 2018 roku przeprowadzono w Jaraczewie Gminne Zawody
Sportowo – Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Jaraczewo,
w których udział wzięło   27 drużyn ( w tym 9 żeńskich ).

Komisję sędziowską powołał Prezes Oddziału Miejsko Gminnego Związku OSP RP w Jaraczewie Eugeniusz Tyrakowski, a sędzią głównym zawodów został :

Prezes ZOMG ZOSP RP w Jaraczewie dh. Eugeniusz Tyrakowski

            Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

-          sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami

-          ćwiczenie bojowe.

Kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 st1\:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}
 

rodzina 500

film rodzina500

wniosek 500

 dobry start

BIP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dziennik Ustaw

Informacja dla niepełnosprawnych

Wnioski Formularze

Dla inwestora

Turystyka

Przetargi

Darmowa Pomoc Prawna

Gospodarka odpadami

sms

Biuletyn Gazeta

Rozkłady jazdy

rozkladjazdyszkolny

iceo

sip

Inwestycje Unijne

Powiatowy Urząd Pracy

Narodowe Siły Rezerwowe

Wybory samorzadowe 2018

Partnerzy zagraniczni

bilina ico
leuna_ico

nowowolynsk_ico

 

kalendarium

Kalendarium



Środa, 21 Listopada 2018 r.

Imieniny obchodzą:

Albert, Alberta, Albertyna, Janusz, Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina, Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.