Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Jaraczewo - Nowe statuty sołectw Drukuj
wtorek, 12 lutego 2019

ug

BURMISTRZ MIASTA I GMINY JARACZEWO INFORMUJE MIESZKAŃCÓW,

że od 11 lutego (a nie jak wcześniej błędnie podano od 15 stycznia 2019 roku) trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie nadania statutów sołectwom Gminy Jaraczewo.

Konsultacje polegać będą na:
1) udostępnieniu mieszkańcom treści projektu uchwały na stronie internetowej Gminy Jaraczewo www.jaraczewo.pl w zakładce „Aktualności”.
2) wyłożeniu projektu uchwały w okresie konsultacji w Urzędzie Miasta i Gminy Jaraczewo, pok. nr 4 w dniach i godzinach urzędowania oraz u sołtysów.

Wnioski i opinie mieszkańców należy składać w terminie do 15 lutego 2019 roku na formularzu (do pobrania poniżej lub u sołtysów) poprzez złożenie w Urzędzie Miasta i Gminy (Sekretariat) lub przesłanie skanu wypełnionego formularza drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Zarządzenie Nr 15/2019 Burmistrza Miasta i Gminy Jaraczewo w sprawie przeprowadzenia z mieszkańcami gminy Jaraczewo konsulatacji społecznych projektu uchwały o nadaniu statutu sołectwom gminy Jaraczewo

(formularz jest załącznikiem do powyższego Zarządzenia)

 

Projekt uchwały w sprawie nadania statutów sołectwom gminy Jaraczewo