XXXIV Biegi Jaraczewskie Drukuj
wtorek, 30 kwietnia 2019

tn 20180428 102114

XXXIV Biegi Jaraczewskie odbyły się 27.04.2019r. na stadionie w Jaraczewie.

W trakcie imprezy odbyły się 24 biegi w których wystartowało łącznie 360 zawodniczek i zawodniczek.

Biegaczy dopingowała spora grupa kibiców - rodziców. W każdym z 24 biegów, pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych biegów dodatkowo puchar.
Zwycięzców dekorowali : Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jaraczewo Roman Matuszak, Wice-burmistrz Stanisław Andrzejczak, Dyrektor GZEAS Jerzy Jakubowski, dyr. SP w Noskowie Ewa Kardach, dyr. SP w Wojciechowie Zbigniew Jarus.

Po zakończonych biegach odbyło się losowanie nagród: piłek, sprzętu sportowego, talonów do sklepu sportowego, kalendarzy, kubków oraz głównej nagrody roweru, który wylosowała uczennica SP w Jaraczewie.

W trakcie imprezy sprzęt ratowniczy prezentowały lokalne jednostki straży pożarnej.

 

Imprezę przygotował i przeprowadził SZS w Jaraczewie przy wsparciu GOK, Straży Pożarnej, Koła Wędkarskiego, GKS Jaraczewo, GZEAS.

Nagrody ufundowali: Urząd Gminy w Jaraczewie, Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Ziemi Jaraczewskiej, Hurtownia Catrina, Koło Wędkarskie, Firma Transportowa T. Trawiński, GKS Jaraczewo.

 

Patronem medialnym była Gazeta Jarocińska.

WYNIKI XXXIV BIEGÓW JARACZEWSKICH

 80x20 wymiary tabeli

PRZEDSZKOLE – rocznik 2013 i młodsi

Miejsce Imię             i nazwisko Przedszkole Miejsce Imię             i nazwisko Przedszkole
Dziewczynki Chłopcy
I Aleksandra
Jakrzewska
Jaraczewo I

Antoni
Fornalczyk

Rusko
II Wiktoria
Kościelna
Rusko II Filip
Mikołajczak
Jaraczewo
III Emilia
Maćkowiak
Jaraczewo III Jakub
Pawlak
Jaraczewo

ROCZNIK 2012

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I

Julia

Kubis

Nosków I Oliwer Maćkowiak Borzęcice
II Maria Posłuszna Rusko II

Artur

Cieślak

Jaraczewo
III Zuzanna Gnacińska Wojciechowo III Dawid Ludwiczak Jaraczewo

ROCZNIK 2011

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                  i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Anastazja Adamiak Rusko I Dawid Kajoch Rusko
II

Alicja

Syrek

Góra II Filip Tomczak Nosków
III Zuzanna Radziejewska Nosków III Piotr Płończak Jaraczewo

ROCZNIK 2010

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Kinga Wciórka Rusko I

Piotr Gałązka

Góra
II Otylia Fabisiak Jaraczewo II Tymoteusz Wesołek Nosków
III Nikola Wróbel Góra III Nikodem Matuszewski Jaraczewo

ROCZNIK 2009

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Zuzanna Mikołajczak Jaraczewo I Paweł Głowacki Góra
II Lena Jakrzewska Jaraczewo II Stanisław Kasprzak Góra
III

Maria Boruta

Nosków III Filip Wojtaszyk Rusko

ROCZNIK 2008

Miejsce Imię              i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Oliwia Kasprzak Rusko I Wojciech Gałązka Góra
II Jagoda Pawlak Rusko II Tomasz Sieradzki Wojciechowo
III Klaudia Andrzejewska Rusko III Wiktor Tomczak Nosków

ROCZNIK 2007

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Amelia Piotrowska Jaraczewo I Gracjan Zenker Góra
II Wiktoria Kanafa Rusko II Przemysław Głowacki Góra
III Maria Drzewiecka Góra III Miłosz Kowańdy Rusko

 

ROCZNIK 2006

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Karolina Wciórka Rusko I Kamil Rutowski Jaraczewo
II Oliwia Nawrocka Jaraczewo II Łukasz Tomczak Jaraczewo
III Wiktoria Florkowska Nosków III Artur Bandyk Rusko

ROCZNIK 2005

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I

Julia

Stróżyk

Góra I

Jakub

Merdas

Wojciechowo
II

Julia

Roszak

Jaraczewo II

Karol

Bruzi

Nosków
III Roksana Bojańska Jaraczewo III Stanisław Szewczykowski Jaraczewo

ROCZNIK 2004

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Aleksandra Krystkowiak Jaraczewo I Alan Typański Góra
II Klaudia Błaszczyk Nosków II

Kacper

Horała

Jaraczewo
III Wiktoria Porażewska Nosków III Mikołaj Kmieć Jaraczewo

ROCZNIK 2003

Miejsce Imię             i nazwisko Szkoła Miejsce Imię                   i nazwisko Szkoła
Dziewczynki Chłopcy
I Natalia Andrzejczak Jaraczewo I

Miłosz

Bolek

Jaraczewo
II

Julia

Szyszka

Jaraczewo II Mikołaj Kowalczyk Jaraczewo
III Weronika Krause Jaraczewo III Paweł Sobczak Jaraczewo

Bieg OPEN

Miejsce Imię             i nazwisko Miejscowość Miejsce Imię                   i nazwisko Miejscowość
Dziewczynki Chłopcy
I Ewa Nawrocka Łobzowiec I Michał Gmerek Zalesie
II Patrycja Andrzejczak Rusko II Paweł Wałkiewicz Leszno
III Marzena Pawlak Rusko III Tomasz Jańczak Zalesie

 

 

WYNIKI  XXXIV  BIEGÓW JARACZEWSKICH

PRZEDSZKOLE – rocznik 2013 i młodsi

Miejsce

Imię              i nazwisko

Przedszkole

Miejsce

Imię              i nazwisko

Przedszkole

Dziewczynki

Chłopcy

I

Aleksandra Jakrzewska

Jaraczewo

I

Antoni Fornalczyk

Rusko

II

Wiktoria Kościelna

Rusko

II

Filip Mikołajczak

Jaraczewo

III

Emilia Maćkowiak

Jaraczewo

III

Jakub Pawlak

Jaraczewo

ROCZNIK 2012

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Julia

Kubis

Nosków

I

Oliwer Maćkowiak

Borzęcice

II

Maria Posłuszna

Rusko

II

Artur

Cieślak

Jaraczewo

III

Zuzanna Gnacińska

Wojciechowo

III

Dawid Ludwiczak

Jaraczewo

ROCZNIK 2011

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Anastazja Adamiak

Rusko

I

Dawid Kajoch

Rusko

II

Alicja

Syrek

Góra

II

Filip Tomczak

Nosków

III

Zuzanna Radziejewska

Nosków

III

Piotr Płończak

Jaraczewo

ROCZNIK 2010

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Kinga Wciórka

Rusko

I

Piotr

Gałązka

Góra

II

Otylia Fabisiak

Jaraczewo

II

Tymoteusz Wesołek

Nosków

III

Nikola Wróbel

Góra

III

Nikodem Matuszewski

Jaraczewo

ROCZNIK 2009

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Zuzanna Mikołajczak

Jaraczewo

I

Paweł Głowacki

Góra

II

Lena Jakrzewska

Jaraczewo

II

Stanisław Kasprzak

Góra

III

Maria

Boruta

Nosków

III

Filip Wojtaszyk

Rusko

ROCZNIK 2008

Miejsce

Imię               i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Oliwia Kasprzak

Rusko

I

Wojciech Gałązka

Góra

II

Jagoda Pawlak

Rusko

II

Tomasz Sieradzki

Wojciechowo

III

Klaudia Andrzejewska

Rusko

III

Wiktor Tomczak

Nosków

ROCZNIK 2007

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Amelia Piotrowska

Jaraczewo

I

Gracjan Zenker

Góra

II

Wiktoria Kanafa

Rusko

II

Przemysław Głowacki

Góra

III

Maria Drzewiecka

Góra

III

Miłosz Kowańdy

Rusko

ROCZNIK 2006

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Karolina Wciórka

Rusko

I

Kamil Rutowski

Jaraczewo

II

Oliwia Nawrocka

Jaraczewo

II

Łukasz Tomczak

Jaraczewo

III

Wiktoria Florkowska

Nosków

III

Artur Bandyk

Rusko

ROCZNIK 2005

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Julia

Stróżyk

Góra

I

Jakub

Merdas

Wojciechowo

II

Julia

Roszak

Jaraczewo

II

Karol

Bruzi

Nosków

III

Roksana Bojańska

Jaraczewo

III

Stanisław Szewczykowski

Jaraczewo

ROCZNIK 2004

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Aleksandra Krystkowiak

Jaraczewo

I

Alan Typański

Góra

II

Klaudia Błaszczyk

Nosków

II

Kacper

Horała

Jaraczewo

III

Wiktoria Porażewska

Nosków

III

Mikołaj Kmieć

Jaraczewo

ROCZNIK 2003

Miejsce

Imię              i nazwisko

Szkoła

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Szkoła

Dziewczynki

Chłopcy

I

Natalia Andrzejczak

Jaraczewo

I

Miłosz

Bolek

Jaraczewo

II

Julia

Szyszka

Jaraczewo

II

Mikołaj Kowalczyk

Jaraczewo

III

Weronika Krause

Jaraczewo

III

Paweł Sobczak

Jaraczewo

Bieg OPEN

Miejsce

Imię              i nazwisko

Miejscowość

Miejsce

Imię                   i nazwisko

Miejscowość

Dziewczynki

Chłopcy

I

Ewa Nawrocka

Łobzowiec

I

Michał Gmerek

Zalesie

II

Patrycja Andrzejczak

Rusko

II

Paweł Wałkiewicz

Leszno

III

Marzena Pawlak

Rusko

III

Tomasz Jańczak

Zalesie

800x600 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";}