Warning: Parameter 1 to plgContentSIGPlus::onAfterDisplayTitle() expected to be a reference, value given in /p/libraries/joomla/event/event.php on line 67
Wyniki Wyborów Sołeckich Drukuj
poniedziałek, 30 marca 2015

herbW związku z upływem kadencji, w miesiącu marcu odbyły się wybory Sołtysa i Rad Sołeckich na obszarze Gminy Jaraczewo. Wybory zostały przeprowadzone w dniach od 2 do 24 marca br.

W wyniku przeprowadzonych wyborów w 16 miejscowościach mieszkańcy wybrali dotychczasowych sołtysów, zmiana nastąpiła w 5 miejscowościach Brzostowie, Rusku, Noskowie, Wojciechowie i Cerekwicy Starej. W przypadku miejscowości Nosków i Cerekwica Stara, dotychczasowi sołtysi z przyczyn osobistych zrezygnowali z kandydowania na sołtysa na obecną kadencje.


Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich na kadencję 2015-2019

  • BIELEJEWO - Sołtys: Wieliński Wojciech, Rada Sołecka: Duszka Piotr, Jakubowski Roman, Kajdan Ewa, Marciniak Stanisław, Mieloszyk Artur.
  • BRZOSTÓW - Sołtys: Szymczak Piotr, Rada Sołecka: Łowiński Maciej, Łowińska Danuta, Kowalska Renata, Przybylski Roman, Molińska Ewa.
  • CEREKWICA NOWA - Sołtys: Wiertelak Marek, Rada Sołecka: Krymarys Jarosław, Piniewski Krystian, Sip Przemysław, Wiertelak Łukasz, Wiertelak Wojciech.
  • CEREKWICA STARA - Sołtys: Pawlicka Monika, Rada Sołecka: Morżak Tadeusz, Walorski Roman, Marciniak Przemysław, Wciórka Jan, Kuliński Julian.
  • GOLA - Sołtys: Banaszak Bartosz, Rada Sołecka: Kuchciński Bogusław, Rzepka Małgorzata, Świdurski Jarosław, Talarczyk  Bronisław, Antkowiak Arleta, Rybacka Katarzyna, Genderka Leszek.
  • GÓRA - Sołtys: Jankowska Jolanta, Rada Sołecka: Andrzejczak Gabriela, Andrzejczak Ryszard, Jankowski Jerzy, Nowak Dominika, Nowak Tadeusz, Magda Teresa, Siwecki Maciej.
  • JARACZEWO - Sołtys: Nawrocki Marek, Rada Sołecka: Twardowski Tomasz, Ludwiczak Rafał, Stangret Ignacy, Twardowska Elżbieta, Andrzejewski Jacek, Nawrocka Aneta, Maciejowski Jan.
  • ŁOBEZ - Sołtys: Mikołajczak Ryszard, Rada Sołecka: Bączyk Aneta, Elimer Marek, Jańczak Daniel, Kajdan Julita, Zieliński Mirosław.
  • ŁOBZOWIEC - Sołtys: Góralczyk Dariusz, Rada Sołecka: Góralczyk Marian, Kaczmarek Ryszard, Maćkowiak Mirosław, Nawrocka  Aleksandra, Roszak Jolanta.
  • ŁOWĘCICE - Sołtys: Geldner Waldemar, Rada Sołecka: Cieślak Maciej, Grześkowiak Jan, Piekarz Wanda, Pluta Danuta, Socha Eugeniusz.
  • ŁUKASZEWO - Sołtys: Szymczak Jerzy, Rada Sołecka: Florczak Mirosław, Sobczak Halina, Sobczak Mariusz.
  • NIEDŹWIADY - Sołtys: Gendera Zygmunt, Rada Sołecka: Bojański Maciej, Fechner Andrzej, Gendera Marcin.
  • NOSKÓW - Sołtys: Dworzyński Roman, Rada Sołecka: Banaszak Mariusz, Groch Zbigniew, Kmieć Rafał, Stęchlicki Piotr, Kardach Bartosz, Błaszczyk Bogumiła, Ignasiak Ryszard.
  • PANIENKA - Sołtys: Banaszak Roman, Rada Sołecka: Barcik Mieczysław, Dyderski Marcin, Grajek Błażej, Polowczyk Jacek, Skrzypczak Roman, Stachowiak Krzysztof.
  • PARZĘCZEW - Sołtys: Nowak Zbigniew, Rada Sołecka: Nowicki Mateusz, Rataj Artur, Szkudlarek Krzysztof, Szkudlarek Robert, Woźniak Grażyna.
  • PORĘBA - Sołtys: Jankowski Krystian, Rada Sołecka: Czajka Waldemar, Łuczak Grzegorz, Mencel Andrzej, Świdurski Roman, Wciórka Czesław.
  • RUSKO - Sołtys: Wierzowiecka Anna, Rada Sołecka: Ratajczak Beata, Baranek Zbigniew, Osuch Andrzej, Matuszak Roman, Biedrowski Józef, Kolmec Waldemar, Posłuszna Agnieszka.
  • STRZYŻEWKO - Sołtys: Kościelny Wiesław, Rada Sołecka: Bandyk Paweł, Kasprzak Tomasz, Niedobitek Wojciech, Roszak Bartosz, Wolniewicz Bartosz.
  • SUCHORZEWKO - Sołtys: Grobelny Marek, Rada Sołecka: Duda Michał, Werwiński Zenon, Kordus Wojciech, Lis Iwona, Baranek Konrad.
  • WOJCIECHOWO - Sołtys: Pielucha Barbara, Rada Sołecka: Maciejewska Elżbieta, Borowczyk Jerzy, Kaczmarek Agnieszka, Makarewicz Krzysztof, Jamrozik Danuta.
  • ZALESIE - Sołtys: Małecka Emilia, Rada Sołecka: Banaszak-Łysiak Renata, Gościniak Marcin, Gładczak Piotr, Jańczak Agnieszka, Kukla Elżbieta, Małecki Andrzej, Mieloszyk Paweł.