Gmina Jaraczewo

Koncert plenerowy z okazji Dnia Patrona Gminy

Ocena 0/5

10 sierpnia, z okazji Dnia Patrona Gminy Jaraczewo, na jaraczewskim rynku odbył się koncert plenerowy!  

Była to świetna okazja, by wspólnie świętować, cieszyć się muzyką na żywo i spędzić czas w gronie sąsiadów, rodziny i przyjaciół.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności