Gmina Jaraczewo

85. rocznica wybuchu II wojny światowej

Ocena 0/5

1 września br. Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo Bartosz Banaszak wraz z delegacją udali się pod pomnik, aby upamiętnić 85. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Wspominamy wszystkich, którzy zginęli, walczyli i cierpieli w tym najtragiczniejszym konflikcie w historii. Niech pamięć o ich ofierze i bohaterstwie będzie zawsze żywa w naszych sercach.

Fotorelacja: https://www.facebook.com/share/p/NwoF4tk6eWzq6s2A/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności