Gmina Jaraczewo

II Grand Prix Polski w wędkarstwie feederowym w Jaraczewie

Ocena 0/5

W dniach 16–18 maja nad malowniczym Zalewem Jaraczewskim odbyły się zawody wędkarskie z cyklu II Grand Prix Polski w wędkarstwie feederowym. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z całej Polski, którzy zaprezentowali niezwykle wysoki poziom umiejętności, rywalizacji oraz pasji do wędkarstwa.

Patronat nad zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Jaraczewo, który miał zaszczyt zarówno uroczyście otworzyć, jak i zakończyć wydarzenie, a także wręczyć nagrody najlepszym zawodnikom.

Zawody nad Zalewem Jaraczewskim były nie tylko sportowym widowiskiem, ale również okazją do integracji środowiska wędkarskiego oraz promocji regionu jako atrakcyjnego miejsca do uprawiania tej dyscypliny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności