Gmina Jaraczewo

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej

Ocena 0/5

Z okazji przypadającego dziś Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej, Burmistrz wraz z delegacją z Urzędu Miasta i Gminy spotkał się z pracownikami Komunalnego Zakładu Budżetowego w Jaraczewie. Podziękował im za codzienną, nie zawsze najłatwiejszą pracę i życzył zadowolenia z dobrze wykonanych zadań oraz szacunku i życzliwości społeczności lokalnej.

Galeria zdjęć

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej 23 4 Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej 23 3 Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej 23 2 Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej 23 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności