Gmina Jaraczewo

Dofinansowanie na budowę wiaty i placu zabaw w Panience

Ocena 0/5

29 maja w Kotlinie podpisano umowę na dofinansowanie zadania pn. „Budowa wiaty i placu zabaw w Panience” w ramach konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Inwestycja ma na celu stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni służącej integracji mieszkańców oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Powstanie nowego miejsca rekreacji będzie szczególnie ważne dla dzieci i rodzin, a także przyczyni się do dalszego rozwoju infrastruktury społecznej w miejscowości Panienka.

Na realizację przedsięwzięcia gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 55 095 zł.

Dziękujemy Wicemarszałkowi Województwa Wielkopolskiego Krzysztofowi Grabowskiemu oraz Radnemu Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Janowi Grześkowi za wsparcie i zaangażowanie w realizację tego projektu.

Galeria zdjęć

DSC01616 DSC01630 DSC01632 DSC01634 DSC01638 DSC01645
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności