Gminne Obchody Dnia Strażaka w Gminie Jaraczewo
16 maja w Gminie Jaraczewo odbyły się uroczyste Gminne Obchody Dnia Strażaka. Wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania oraz wyrażenia wdzięczności strażakom za ich codzienną służbę i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.
Obchody rozpoczęły się widowiskowym przejazdem strażackiej floty z terenu całej gminy. Kolumna wozów strażackich była symbolem jedności i siły lokalnych jednostek OSP.
Następnie uczestnicy wzięli udział we mszy świętej w intencji strażaków. Zwieńczeniem wydarzenia był koncert orkiestry dętej w amfiteatrze, który stworzył wyjątkową atmosferę wspólnego świętowania.
fot.: Adam Majewski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!