Gmina Jaraczewo

Gminne Obchody Dnia Strażaka w Gminie Jaraczewo

Ocena 0/5

16 maja w Gminie Jaraczewo odbyły się uroczyste Gminne Obchody Dnia Strażaka. Wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania oraz wyrażenia wdzięczności strażakom za ich codzienną służbę i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Obchody rozpoczęły się widowiskowym przejazdem strażackiej floty z terenu całej gminy. Kolumna wozów strażackich była symbolem jedności i siły lokalnych jednostek OSP.

Następnie uczestnicy wzięli udział we mszy świętej w intencji strażaków. Zwieńczeniem wydarzenia był koncert orkiestry dętej w amfiteatrze, który stworzył wyjątkową atmosferę wspólnego świętowania.

fot.: Adam Majewski

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności