Komunalny Zakład Budżetowy w Jaraczewie zwraca się do mieszkańców z apelem o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą.
Komunalny Zakład Budżetowy w Jaraczewie zwraca się do mieszkańców z apelem o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą.
W związku z utrzymującą się falą upałów prosimy o ograniczenie zużycia wody do celów innych niż bytowe, w szczególności o ograniczenie podlewania trawników i ogródków, napełniania basenów, itp.
Dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do naszej prośby.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!