Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 25 czerwca 2024
Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
pochmurno
23°C

Otwarcie Posterunku Policji w Jaraczewie

Ocena 0/5

16 listopada 2023 roku to kolejny ważny dzień w historii naszej gminy, dzień w którym otwarliśmy posterunek. W uroczystej zbiórce udział wzięli m.in.: Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu – nadinsp. Piotr Mąka oraz I zastępca Komendanta Wojewódzkiego w Poznaniu - insp. Sławomir Piekut. W imieniu Komendanta Głównego Policji nadinsp. Piotr Mąka na ręce kierownika posterunku asp. Mariusza Szybiaka przekazał symboliczny klucz.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z Komendą Wojewódzką Policji, szczególnie z Panem generałem oraz jego zastępcą mł. insp.Violettą Mójtą przy przychylnej opinii radnych udało się zrealizować wszystkie prace. Nie tylko wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy pomieszczenia posterunku, ale wspólnie zakupiliśmy radiowóz Kia Ceed. 
Dziękujemy wszystkim tym, którzy  przyczynili się od realizacji tego projektu.  Nowo otwarty posterunek znajduje się przy ulicy Kolejowej 9. Służbę w nich będzie pełniło docelowo 8 funkcjonariuszy.
Dzisiejsza uroczystość jest zwieńczeniem kilkuletnich starań o powrót posterunku do naszej gminy. Bez wątpienia poprawi to bezpieczeństwo mieszkańców oraz ułatwi dostęp do funkcjonariuszy w wielu ważnych i trudnych sprawach.

Galeria zdjęć

Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 49 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 48 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 47 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 46 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 45 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 44 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 43 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 42 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 41 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 40 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 39 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 38 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 37 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 36 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 35 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 34 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 33 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 32 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 31 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 30 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 29 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 28 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 27 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 26 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 25 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 24 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 23 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 22 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 21 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 20 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 19 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 18 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 17 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 16 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 15 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 14 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 13 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 12 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 11 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 10 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 9 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 8 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 7 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 6 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 5 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 4 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 3 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 2 Otwarcie posterunku policji w Jaraczewie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.